Mladší žáci hráli se slavnou Sigmou Olomouc

MLADŠÍ ŽÁCI SI ZAHRÁLI SE SIGMOU OLOMOUC ❤💙👍💪Na závěr zimní přípravy nás čekal atraktivní zápas proti týmu SK Sigma Olomouc, který tady na Valašsku byl na soustředění.

Náš tým si vyzkoušel jiný systém hry 8+1 na defakto celé hřiště. Tým Sigmy Olomouc ukázal jak se hraje fotbal na té nejvyšší úrovni a dokázal vyhrát 7:0. To ale dnes nebylo tolik podstatné. Naši hráči podali velmi bojovný a poctivý výkon především směrem do obrany, kdy nevypustili žádný souboj a většina nechala na hřištiúplně všechno💪.

Po zápase jsme si společně zhodnotili, že i přes výsledek byl pro nás zápas velkým přínosem a zkušeností do budoucna. Chtěl bych tímto ještě jednou klukům poděkovat za velmi dobrý výkon.Tento zápas by se zřejmě neuskutečnil nebýt našeho kmenové hráče Štěpána Kuby, který teď válí právě v dresu Sigmy a Ondry Kuby, který tento zápas zařídil. Chtěli bychom jim jako celý tým moc poděkovat a popřát jim, ať se jim na Sigmě i nadále daří.💪👍🙏

Podobné příspěvky